0
Меню
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення
Відділ продажу:
050 305-82-28
Відділ продажу:
063 237-82-28
Сервісний центр
067 601-55-15
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення

Про компанію

10 грудня 2001 року BPS Company стає офіційним представником компанії SCOTT USA в Україні та відкриває у місті Києві свій перший спеціалізований  магазин із продажу велосипедів, аксесуарів і велоодягу марки SCOTT USA. 

Разом з цим, у магазині був представлений широкий асортимент велотоварів таких світових брендів, як МЕТ (захисні шоломи), Michelin (покришки і камери), Sigma Sport та багато інших.

Восени 2004 року BPS Company отримує представництво на зимові колекції компанії SCOTT. Асортимент магазинів BPS Company поповнюється лижними палицями, визнаними найкращими у світі, сноубордами та професійним одягом для гірськолижного спорту.

У вересні 2005 року BPS Company стає офіційним представником SCOTT USA MOTO в Україні. З того часу серед товарів магазинів BPS Company предствалено широкий асортимент одягу для мотоциклістів від відомого виробника.

Компанія BPS Company розпочинає створення мережі власних дилерів в Україні, організовує і проводить тренінги, мастер-класи для своїх співробітників та дилерів.

У 2006 році наша компанія стає офіційним дистриб'ютором компанії SRAM в Україні, завдяки чому, світові торгові марки Rockshox, Truvativ, Avid і ZIPP стають доступними для українських покупців.

Також ми є офіційними представниками в Україні таких брендів, як TRUVATIV, SRAM, AVID, ROCK SHOX, SYNCROS, HAMAX, DT SWISS, SCHWINN, ZIPP, CONTROLTECH, PZ RACING, MET, BLUEGRASS, GIORDANA, MUC-OFF.

 

 

Bps підбір: