0
Меню
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення
Відділ продажу:
050 305-82-28
Відділ продажу:
063 237-82-28
Сервісний центр
067 601-55-15
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення

Перший подіум українців на змаганнях з даунхілу UCI Class 1 "Borovets Open Cup"

Команда Primach Team, спонсорами якої є BPS Company, змагаючись на на спеціально підготовлених велосипедах Scott Gambler , із абсолютно новою підвіскою  RockShox, найкращими гальмами  Avid, компонентами Truvativ і Sram повним складом потрапила до церемонії нагородження міжнароодних змагань з даунхілу "Borovets Open Cup", що відбулись у Боровці (Болгарія). Такий результат українскі спортсмени демонструють вперше, з чим ми їх сердечно вітаємо!

Єгор Приймачек посів 4-е місце, поступившись лише двома секундами бронзовому призеру - британцю Дену Стендбіджу. Брат Єгора - Олексей зайняв 6-е місце, також потрапивши до церемонії нагородження змагань.

Примітним є той факт, що цього літа на змаганнях у Ялті, FreeRate DH, нашим хлопцям таки вдалося перемогти більш досвідченого представника Великобританії. Тоді Олексій Приймачек став переможцем змагань і випередив Майкла Викерса (Michael Vickers) майже на 5 секунд.

Ось що сказав Єгор: «До нового сезону ми готувались дуже ретельно, і, звичайно, розраховували на гарний результат. Тішить, що я став першим серед українців, кому вдалося увійти до четвірки лідерів на подібних змаганнях. Звичайно, цей результат можливо и необхідно покращити. Добре, що сезон ще триває і у нас є можливість вигравати на наступних змаганнях, що ми й будемо намагатись зробити».

Іще раз вітаємо хлопців із гарними результатами і сподіваємось, що їм вдасться зберегти бойовий настрій до кінця сезону, а ми всіляко будемо цьому сприяти ;)

Bps підбір: