0
Меню
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення
Відділ продажу:
050 305-82-28
Відділ продажу:
063 237-82-28
Сервісний центр
067 601-55-15
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення

Гірський велосипед - як унікальний позашляховик

Гірський байк – найпопулярніший велосипед

Обираючи велосипед зверніть увагу перш за все на гірські байки, які вже давно набули статусу найпопулярніших велосипедів у світі. Ці велосипеди можна сміливо називати універсальними позашляховиками, адже вони забезпечують комфортне катання і в лісі, і в горах, і на піску, і в болоті, і в бруді, і на неглибокому снігу і, звичайно, на асфальті. Наш магазин пропонує настільки великий асортимент гірських велосипедів, що Ви будете просто приголомшені їх кількістю і різновидами, але це не біда, оскільки наші професійні менеджери-консультанти   нададуть вичерпну інформацію про всі велосипеди і допоможуть обрати найкращий варіант саме для Вас.

Гірські велосипеди, або як їх ще називають маунтенбайки (МТВ), стали такими популярними ще й тому, що вони дуже надійні, невибагливі і міцні. На таких велосипедах можна впевнено долати круті схили і підйоми, вирушати у швидкісні вело подорожі на тривалі і короткі відстані дорогами з будь-яким покриттям і бездоріжжям.

Як вибрати для себе гірський велосипед

Наш магазин ознайомить Вас із основними деталями які слід враховувати обираючи гірський велосипед.

У першу чергу необхідно визначитись із розмірами рами і коліс байка. Розмір рами залежить від зросту людини, певних особливостей деяких моделей велосипедів і статі. Більш детально вся ця інформація наведена у (Таблиці розмірів). Слід зазначити, що в гірських байках саме рама вважається “серцем” велосипеда, адже найновітніші супер міцні матеріали, з яких виготовляються рами, у поєднанні з унікальною геометрією, що притаманна всім велосипедам фірми SCOTT, забезпечують неймовірний комфорт під час катання. Колеса гірських велосипедів для дорослих людей бувають у трьох розмірах: 26, 27,5 і 29 дюймів. До речі, саме фірма SCOTT винайшла не стандартний, але дуже зручний для райдерів, розмір у 27,5 дюймів.

Навісне обладнання велосипеда

І так, перший крок у виборі велосипеда Ви вже зробили – обрали розмір рами і коліс. Це досить просто особливо якщо Ви звернетесь по консультацію спеціалістів нашого магазину. А от наступний крок: вибір навісного обладнання велосипеда (перемикачі швидкостей, манетки, елементи гальмівної системи, шатуни, втулки, касети, педалі і т.і.), яке перетворює нерухому конструкцію у швидкісний байк – це вже більш складна і дуже важлива справа! На цьому етапі вибору, все ж таки, краще дізнатися якомога більше інформації про існуюче велосипедне обладнання, тим більше, що в нашому магазині Вам нададуть її у повному обсязі – не соромтесь і запитуйте у наших спеціалістів про все, що цікавить.

Для початку Ви маєте знати, що навісне обладнання для велосипедів умовно поділяється на чотири основних рівня:

  • Початковий рівень. Це обладнання призначене для велосипедистів початківців, і підходить для повсякденних велосипедних прогулянок асфальтованими та ґрунтовими дорогами. Обладнання чітко працює тільки у чистому і змащеному вигляді.
  • Середній рівень. Може використовуватися для спортивної їзди любительського рівня, володіє стійкістю до дії бруду і пилу, тривалий час зберігає хорошу працездатність за відсутності належного обслуговування, впевнено витримує середнє навантаження.
  • Професійний рівень. Використовується у будь-яких умовах, у будь-яку погоду, дуже надійне і чітко працює навіть у забрудненому стані. Витримує дуже високе навантаження.
  • Елітне обладнання. Використовується професійними спортсменами. Технічні характеристики майже не відрізняються від обладнання попереднього рівня, але його вага на порядок нижча за рахунок використання найсучасніших матеріалів і технологій у його виробництві.

До речі, на сучасному ринку велосипедного обладнання існують дві найвідоміші компанії: японська компанія Shimano і американська компанія SRAM. У нашому магазині представлений широкий асортимент обладнання цих компаній.   

Ви ще запитуєте: де краще купити гірський велосипед?

Київ, вул. Набережно-Хрещатицка 25 – наша відповідь. Приходьте в гості або робіть замовлення онлайн. Ми завжди Вам раді! У нас Ви отримуєте якісну консультацію і гарантійне обслуговування. Крім цього, на Вас чекають широкий асортимент аксесуарів і якісні та зручні вело-одяг, термо-одяг, пальчатки, вело-туфлі, вело-взуття і велосипедні шоломи (вело-шолом – це запорука Вашої безпеки!). 

Bps підбір: