0
Меню
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення
Відділ продажу:
050 305-82-28
Відділ продажу:
063 237-82-28
Сервісний центр
067 601-55-15
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення
Bps підбір:

Велосипеди

Ви бажаєте купити велосипед

Вітаємо! Ідея придбати велосипед - це подія, яка наповнить ваше життя неймовірними емоціями

Можливо на цю ідею Вас надихнули приятелі, які вже декілька років крутять педалі майже щодня, осліплюючи всіх навколо неймовірно радісним настроєм і надбаною стрункістю та підтягнутістю свого тіла. Можливо це Ваша дитяча мрія, яка нарешті дочекалася свого зіркового часу для її звершення. Можливо Ви спортсмен, який заради досягнення своєї спортивної мети, постійно слідкує за найсучаснішими технологіями у спортивних велосипедах і обирає для себе найкращі та най технологічніші моделі. А можливо Ви саме та людина, яка просто любить сімейні велосипедні прогулянки у парку, в місті, на природі і взагалі будь-де.

У нашому інтернет-магазині Bps.ua Ви зможете здійснити будь-яку свою мрію! У каталозі магазину Ви знайдете велосипеди всесвітньо відомої компанії Scott, що вже більш ніж пів століття виготовляє всі види велосипедів, які тільки існують у світі. Вам залишається лише обрати той велосипед, який потрібен саме Вам.

Які бувають велосипеди

Умовно всі велосипеди можна розподілити на дві категорії:

  • велосипеди для їзди по рівній місцевості (вулиці міст, шосейні і будь-які дороги з рівним покриттям);
  • велосипеди для їзди по пересіченій місцевості (гори, бездоріжжя, трампліни  і таке інше).

Кожна ця категорія має певну кількість видів велосипедів у залежності від виду трас (місцевості) та стилю катання. До велосипедів для їзди по рівній місцевості відносять: міські, шосейні, велосипеди для триатлону та круізери. А от до велосипедів для їзди по пересіченій місцевості належать: гірські велосипеди (МТБ), циклокроси, двопідвіси, фет-байки, електровелосипеди та велосипеди-ВМХ.

Також у цих двох категоріях велосипедів виробники пропонують окремі лінійки моделей для жінок (Contessa, Contessa Scale, Contessa Spark, Contessa Solace і Contessa Speedster) і для дітей (дівчаток і хлопчиків) різних вікових категорій (Speedster JR; Scale RS JR; Scale JR; Voltage JR; Voltage Walker; Contessa JR; Contessa Walker; Tiger Schwinn; Schwinn Roadster Trike; Cruzee).

Як купити велосипед

Обов’язково зверніться по безкоштовну консультацію до нашого відділу продаж і професійні консультанти допоможуть розібратися Вам у величезній кількості моделей велосипедів, у матеріалах з яких вони вироблені, у рівнях їх обладнання і, найголовніше, допоможуть правильно обрати розмір велосипеду. Також Ви можете скористатися можливістю купити велосипед в інтернет-магазині, не виходячи з дому чи офісу! Це дуже зручно, адже наші працівники завжди готові надати всю інформацію, що Вас цікавить і по телефону, і в електронному листуванні. Але слід зауважити, що купуючи велосипед в інтернет-магазині, не слід нехтувати можливістю протестувати його особисто, адже Ви маєте відчувати себе комфортно і зручно під час їзди на ньому.

Що Вам необхідно для комфортної і безпечної їзди на велосипеді

Перед тим, як купити велосипед, дізнайтеся всю інформацію, необхідну для його використання. Мова йде про те, як правильно перемикати передачі на велосипеді, як правильно гальмувати, як доглядати за ним. Звісно, необхідно освіжити в пам’яті, або вивчити, якщо не знаєте, правила дорожнього руху для велосипедистів і, обов’язково, подбати про необхідні аксесуари та особисті засоби безпеки. І не забудьте про велосипедний шолом, який є не просто модним аксесуаром вело-любителя, а вкрай необхідним і високо ефективним засобом захисту і безпеки Вашого життя!

Придбавши велосипед у магазині та інтернет-магазині Bps.ua, Ви отримаєте не тільки високотехнологічний товар, якісне гарантійне сервісне обслуговування (перший технічне обслуговування – безкоштовне), паспорт виробника велосипеда з гарантійним талоном, але й унікальну можливість – наповнити себе драйвовими емоціями від активного дозвілля, захоплюючих велосипедних подорожей, спортивних баталій та від знайомств із новими цікавими людьми. А ми, в свою чергу, будемо раді стати для Вас партнерами і провідниками у світі велосипедної індустрії.