0
Меню
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення
Відділ продажу:
050 305-82-28
Відділ продажу:
063 237-82-28
Сервісний центр
067 601-55-15
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення

Покращуємо аеродинаміку: змішаний підбір шин на велосипеді

На більшість велосипедів встановлюють однакові передню і задню шини. Для звичайного використання велосипеду цього достатньо і, взагалі є нормою.
Але, якщо байк для вас це справа для душі, і ви прихильник сміливих експериментів, ознайомтесь з наступною інформацією - вона допоможе у оптимізації процесу катання.
Передня і задня шини піддаються різному роду навантажень, і вимоги до них мають бути різничи – логічно?

Більш вузька шина зпереду і більш широка позаду

Якщо головною метою є зменьшити вагу, тоды спыввыдношення ширина/вага обмежуэться тыльки ризиком отримати утискуючий прокол (його у народы ще називають "змеїним укусом"). Оскільки на задню шину дістається більше ваги, вийти із положення можна, поставивши зпереду більш вузьку шину, а ніж позаду.

Більш широка шина попереду, більш вузька позаду

Ви працюєте над зпабезпеченням кращого сцеплення на поворотах? Тоді є сенс використовувати більш широку передню шину.

До речі, більш широка шина краще поглинає удари, а значить – навантаження на руки  змееньшується, що варто взяти на замітку, якщо у вас поболюють зап'ястя після тривалогокатання.

Змішанный підбір шин на велосипеді

Збираєтесь кататись по м'яким поверхням – по бруду, по піску? :)

Тоді варто спробувати змішаний підбір: поставте широку шину на переднє колесо, можна використовувати шину навіть із агресивним протектором, і дещо більш вузьку і гладку шину на заднє колесо. Передня широка шишковата шина забезпечить вам дуже важливе зчеплення для переднього колеса.

 

Bps підбір: