0
Меню
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення
Відділ продажу:
050 305-82-28
Відділ продажу:
063 237-82-28
Сервісний центр
067 601-55-15
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення

Після покатушек болять руки?

Друзі, а ви стикалися з проблемою – після їзди на байку болять руки?
Особливо така проблема дратує у зимку, адже через ожеледь руки і так постійно напружені.

Що є причиною і що робити?

 1. Проблема в розбалансуванні. 
  Проблема або у розбалансуванні, або у самій посадці – з цього треба розпочати. Зверніть увагу на те, як Ви тримаєте кермо. Руки випрямлені у ліктях? Упираються у гріпси? Вітаємо - Ви все робите невірно :) Ви «приймаєте» на суглоби усі удари та вібрації переднього колеса. А для того щоб все було ідеально підніміть/опустіть седло -  руки повинні тільки триматись за кермо, а не опираться на нього всією масою тіла.
  Що стосується довжини виносу: кермо має бути у такому положенні, щоб під час сгинання попереку, руки тримались за нього трохи сгинаючись у ліктях.
 2. Роги і ергономічні гріпси.
  Як варіант :)  Якщо встановите роги у центрі керма, розвантажите зап'ястя і зміните кут плечевого поясу. Це покращить Вашу аеродинаміку.
 3. Змініть уклін гальмівних ручьок.
  Коли Ви кладете палець на ручку кисть руки не повинна вигібатися. Оптимальний варіант – кут близько 45 градусів до поверхні землі.
 4. Ліжак.
  Катаєте на довгі відстані? Використовуйте ліжак. Це така штука, по суті – підставка під лікті та гріпси для рук. Зручна річь, якщо звикните. Із мінусів – управління байком, природньо, ускладнюється. З цієї причини на групових шосейних гонках використання ліжаків заборонено.
 5. Змініть велоперчатки.
  Інколи проблема в них. Зажим подушечки пальця здається єрундою, але тільки до чьотиригодинного катання у -20. Інформація на правах реклами: у нас відмінний вибір перчаток, заходьте  :)
 6. Старенька добра…зарядка!
  Або кульки-кубікі для розвитку моторики. А взагалі – візьміть за звичку катати разом із дружиною/дівчиною. І періодично влаштовуйте привали для невеликих сеансів масажу :)
 7. Заміна керма.
  Варіант радикальний коли Ви все інше вже випробували. Далі – за потребою. Є керма-метелики – з великою кількістю охватів, є керма-барабани, як у шосейніков.

 

А краще – приходьте до нас, і ми обов'язково допоможемо :)

 

Bps підбір: