0
Меню
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення
Відділ продажу:
050 305-82-28
Відділ продажу:
063 237-82-28
Сервісний центр
067 601-55-15
товарів 0
Сума0 грн.
Оформити замовлення

5 корисних порад велосипедисту-початківцю

Велоспорт. Ризикнете розпочати?

Сьогодні займатися активними видами спорту в якомусь сенсі модно.

Усі прагнуть до того, щоб було «як у Європі». У Європі, між іншим, велосипед як засіб пересування на хвилі популярності – і цю, безумовно корисну звичку, українці переймають.
Велоспорт не тільки дозволяє Вам підтримувати себе у спортивній формі, але й буде куди цікавішим і захоплюючим заняттям, ніж заняття у спортзалі – якщо Ви підійдете до процесу творчо :)

Чи просто кататися на велосипеді?

І так, і ні.

Найскладніше – розпочати. Витаскати своє тіло на вело, і поїхати у перший раз. Потім вдруге. А потім ти включаєшся у процес: по статистиці, 3-5 прогулянка вважається тим самим переломним моментом, коли вирішується дилема, чи буде у вас із велоспортом «все серьозно». У половині випадків люди після четвертої-п'ятої прогулянки відправляются у магазин за велосипедом. І тоді їх очікують: цікаві масові катання по місту, тренування, виїзди за місто у компанії друзів і багато іншого.

Увага!

Якщо ви знаходитесь у числі тої части населення планети, у якої «все серьозно», пам'ятаєте, що існує золотий список порад, який має знати кожний, хто пов'язує свій відпочинок з велоспортом.

Отже, 5 корисних порад велосипедисту-початківцю

 1.  Обмундирування для безпечної їзди
 • Коли  ви спантеличені придбанням велосипеда, враховуйте, що ви також не обійдетесь без:
 • аксесуарів для захисту кінцівок та іншого: шолом, перчатки, наколінники, окуляри.
 • фляги для води (знадобляться-знадобляться!);
 • рюкзака, в якому має вміститися запасна камера і насос, набір інструментів для ремонта и аптечка (так. Все потрібно, без цього неможнаетоотражающих элементов и диодных фонариков (они нужны для того, чтобы вас было видно в ночное время суток). 
 1. Вода – must have для комфорту велопрогулки

  Під час їзди вам необхідно буде максимально відновлювати водний баланс організму, і робити це рекомендується кожні 15 хвилин. Чим більше ви проїдите, тим більше необхідно випити рідини – це дозволить зберегти суглоби міцними і здоровими.

 2. Комфортна їзда

  Коли ви тільки освоюєте мистецтво катанняя на байку, розпочинайте з повільної їзди: відчуйте, як утримувати рівновагу, оволодійте досвідом управління, поворотами, гальмуванням. Перж, ніж відтправлятися у довготривалі покатушки, відшліфуйте своє вміння на рівній асфальтованій дорозі, де вам не будуть заважати пішоходи і автомобілі.

 3. Гальмування

  Важливо навчитися своєчасно і правильно зупиняти свій байк.

  Білшість початківців використоують тільки задні гальма - і це зручно. А досвідчені велосипедисти, які вже оволоділи навиками швидкої їзди, у 80% випадків використовують передні гальма, це запобігає інерційному ковзанню під час швидкої їзди.

 4. Правила на дорозі

  На дорозі ви не просто чоловік або жінка на велосипеді, ви – участник дорожнього руху. А це означає, що ви маєте виконувати правила дорожнього руху. Це дуже важливий момент, адже ваша безпека і безпека інших учасників руху має бути максимальною.

Зберігання велосипеда

За звичай це питання вирішується постфактум. Чудово, якщо ви подумали про це заздалегіть. В принципі, існує два способи зберігання велосипеда,  але жоден з них не має на увазі балкон або веранду. Тепле, не вологе приміщення – це ідеальне місце для вашого «друга». При цьому необхідно замислитися, як він (або на чьому) буде встановлений. Щоб не псувати стіни, використовувати можна триногу, яка підтримувати тількі заднє колесо, а переднє буде зафіксовано. Якщо він так займе досить багато місця, а ви не проти оформлення приміщення в стилі «стрітстайла»,  можна закріпити байк на стіні – це кращий з варіантів для тих, хто живе у квартирі.

Бережіть себе і катайтеся із задоволенням!

Bps підбір: